Monthly Archives: Luty 2013

Turniej sportowy

 

 

Ogłoszenie

Już po raz drugi prosimy czytelników tego blogu o pomoc w odnalezieniu zaginionego psa. Tym razem jest to zwierzę jednego z mieszkańców wsi Użmauda.  Poszukiwany jest 8-miesięczny wilczur, przyjazny i ufny do ludzi, góra tułowia czarna, dół podpalany- brązowy. Gdyby ktoś miał jakiekolwiek informacje na ten temat, to podajemy numer kontaktowy do właściciela psa : 607 559 015.

Niezwykła wizyta

W ostatnią sobotę, 9 lutego, w Wiżajnach, w jednej z sal Świetlicy Gminnej, odbyło się nie tyle niezwykłe, co niespodziewane spotkanie. Większość z nas, uczestników tego spotkania, dowiedziała się o nim dzień wcześniej, czyli można powiedzieć – w ostatniej chwili.

Kliknij na CZYTAJ WIĘCEJ, aby przeczytać dalszą część wpisu, oraz TUTAJ,aby oglądnąć zdjęcia.

Ach te śmieci !

W ostatnim czasie nasze lokalne media, czyli Radio 5 oraz Gazeta Współczesna, a zwłaszcza radio, rozpętały niezłą burzę wokół stawek opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Chciałbym zwrócić uwagę na nierzetelność podanej informacji. Otóż dowiedzieliśmy się przede wszystkim, że stawka za odbiór śmieci od najliczniejszych rodzin w naszej gminie wynosi prawie 100 złotych miesięcznie. Faktycznie taka wiadomość powinna zaniepokoić każdego, ale powoli i po kolei.