Monthly Archives: Czerwiec 2014

Suwalski Park Krajobrazowy- „7 nowych cudów Polski”

Rozpoczął się wakacyjny plebiscyt „National Geographic. 16 wyjątkowych miejsc walczy o tytuł kolejnego cudu Polski. Głosowanie online potrwa do 26 września 2014 r.  Jest to już czwarta edycji plebiscytu ‚7 nowych cudów Polski’. Z szesnastu propozycji Czytelnicy wybiorą siedem miejsc, które zasługują na to miano. Wśród nominowanych jest  Suwalski Park Krajobrazowy.

Aby wziąć udział w plebiscycie i zagłosować na Suwalski Park Krajobrazowy należy wypełnić zgłoszenie na http://www.7cudow.national-geographic.pl/ 

warsztaty

 

źródło: www.swietlica.wizajny.pl

 

Suwalskiego Parku Krajobrazowego w aplikacji mobilnej

W nadchodzącym sezonie turystycznym Suwalski Park Krajobrazowy dla wszystkich odwiedzających przygotował bezpłatną aplikację mobilną na Androida. Zawiera ona opis 20 najbardziej interesujących obiektów przyrodniczych zlokalizowanych na terenie Parku.

Aplikację można pobrać z platformy GOOGLE PLAY, wpisując pełną nazwę: Suwalski Park Krajobrazowy, a następnie zainstalować ją na urządzeniu mobilnym. Przy każdym obiekcie oprócz praktycznych informacji, znalazły się dodatkowe zdjęcia oraz mapa z zaznaczoną lokalizacją GPS. Ma ona na celu ułatwienie turystom poruszanie się w terenie oraz poznawanie uroków Suwalskiego Parku Krajobrazowego.

źródło: www.spk.org.pl

Złap wiatr w żągle

Plakat Zlap Wiatr w Zagle

 

Szczegóły:  www.serywizajny.org.pl