Błąd bazy danych WordPressa: [INSERT, UPDATE command denied to user 'wizajnyinfo'@'10.254.34.135' for table 'wp_options']
INSERT INTO `wp_options` (`option_name`, `option_value`, `autoload`) VALUES ('_transient_doing_cron', '1563827141.9801900386810302734375', 'yes') ON DUPLICATE KEY UPDATE `option_name` = VALUES(`option_name`), `option_value` = VALUES(`option_value`), `autoload` = VALUES(`autoload`)

Błąd bazy danych WordPressa: [INSERT command denied to user 'wizajnyinfo'@'10.254.34.135' for table 'wp_statpress']
INSERT INTO wp_statpress( date, time, ip, urlrequested, agent, referrer, search, nation, os, browser, searchengine, spider, feed, user, timestamp ) VALUES ( '20190722', '20:25:42', '34.229.113.106', 'p=1613', 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', '','', 'en-us', '', '', '', 'CCBot', '', '', '2019-07-22 20:25:42' )

Wydarzyło się

Wydarzyło się


Notice: Undefined index: Print in /home/wizajnyinfo/ftp/wp-content/plugins/sociable-polska-edycja/sociable.php on line 928

Wydarzyło się wiele w czasie ostatniego tygodnia życia naszej gminnej społeczności.   Przeżyliśmy pierwszy poważny atak zimy. I tutaj chciałbym od razu podziękować wszystkim , którzy zechcieli wyrazić swoje zdanie lub przekazać uwagi na temat odśnieżania dróg poprzez nasz blog . Kliknij na CZYTAJ WIĘCEJ,aby przeczytać dalszą część wpisu.

Walka ze śniegiem trwała praktycznie cały tydzień i sporo nas kosztowała. Informację na temat kosztów oczywiście podamy, ale dopiero po weryfikacji i podliczeniach, co nastąpi po Świętach. Była to pierwsza akcja odśnieżania naszego „nowego” Wójta ( Wójt jest dysponentem sprzętu odśnieżającego i podejmuje decyzje na temat jego użycia ) i sądzę, że wyciągnie odpowiednie wnioski, aby następna taka operacja odbyła się i sprawniej, i taniej. Przy okazji wyrazy uznania dla wszystkich ( przeważnie rolników ), którzy sami odśnieżali drogi, aby umożliwić np. odbiór mleka lub dla innej przyczyny.

Nie zdążyłem umieścić publikacji na blogu, a już muszę wnosić poprawkę, bo okazało się, że w ten wigilijny poniedziałek znów przyroda doświadcza nas następną porcją śniegu i zawieją. Pługi zaczęły odśnieżanie rano.Mają pojawić się również dwa duże pojazdy odśnieżające, których do tej pory na naszych drogach nie widzieliśmy. Miejmy nadzieję, że firma odśnieżająca stanie na wysokości zadania i szybko udrożni naszą lokalną sieć dróg, zapewniając nam możliwość w miarę bezpiecznego przemieszczania się w okresie świątecznym.

18 – go grudnia radni gminni zebrali się na wspólnym posiedzeniu wszystkich komisji, aby rozmawiać na temat tak zwanej ” ustawy śmieciowej „. Niezły zawrót głowy z tymi śmieciami. Najistotniejsza spośród wielu innych uchwał koniecznych do podjęcia, to uchwała dotycząca stawek, jakie mielibyśmy płacić od lipca przyszłego roku za wywóz śmieci. Oczywiście, zgodnie ze znowelizowaną ustawą o utrzymaniu czystości i porządku w gminach, to gminy odpowiadać będą za nasze śmieci i to właśnie one rozliczać będą swoich mieszkańców z opłat za nie. Było kilka pomysłów co do sposobu naliczania i wysokości stawek, ale decyzji nie podjęto. Ze względu na późną porę i pogarszające się warunki atmosferyczne posiedzenie przerwano i ustalono jego kontynuację na czwartek 19 grudnia.    Czwartek nie rozwiązał kwestii stawek ( generalnie trzymamy się wersji opłaty od gospodarstwa domowego w zależności od ilości jego członków ). Ponieważ pojawiły się jeszcze inne wątpliwości, więc postanowiliśmy, że skorzystamy z możliwości podjęcia tych decyzji po Nowym Roku. Być może uda się wypracować jakieś stanowisko do najbliższej sesji, która odbędzie się  28 grudnia, ale to niekoniecznie.  Radni zaakceptowali również zmiany w budżecie jeszcze na ten rok oraz przyjęli pozytywnie projekty budżetu na przyszły rok i Wieloletniej Prognozy Finansowej na lata 2013 – 2022. Wszystko to będzie uchwalane w najbliższy piątek.

Również w ten sam czwartek o godz. 14.00 w sali remizy strażackiej odbyło się gminne spotkanie opłatkowe. Pan Wójt jako organizator tego miłego wydarzenia zaprosił na nie między innymi naszych miejscowych duszpasterzy, czyli Księdza Ryszarda Gwiazdowskiego oraz Ks. Krzysztofa Plaka, Członka Zarządu Województwa Podlaskiego Pana Cezarego Cieślukowskiego, Wicestarostę Suwalskiego Pana Witolda Kowalewskiego, przedstawicieli Wojska i Policji, służby zdrowia, Poczty Polskiej, wszystkich radnych gminnych, wszystkich Państwa Sołtysów, lokalnych przedsiębiorców, pracowników Urzędu Gminy i innych. Atmosfera Świąteczna, łamanie się opłatkiem, życzenia, wigilijne potrawy na stole, śpiew kolęd.    Inne spotkanie o podobnym charakterze odbyło się jeszcze tego samego popołudnia w nieco mniejszym gronie, ale w równie sympatycznej atmosferze, w naszym miejscowym Gimnazjum.    Następnego dnia również w Szkole Podstawowej dzielono się opłatkiem, lecz z przyczyny niezależnej ode mnie być tam nie mogłem, więc szczegółów nie znam, ale na pewno było równie miło i sympatycznie.

Walenty Wałejko

Podziel się na:
 • Print
 • Facebook
 • Mixx
 • Google Bookmarks
 • Blogplay

8 myśli na temat “Wydarzyło się

 • 25 grudnia 2012 o 09:36
  Permalink

  Chciałam pogratulować dobrego samopoczucia i świątecznego nastroju wszystkim Radnym i panu przewodniczącemu i szczególnie p.Wójtowi.
  Koordynacja odśnieżania, więc perfekcyjna pługi,samochody z pługami i inny sprzęt na drogi wyjechał o 10 rano szczyt perfekcji.Mimo odwilży ciagle w ten świateczny czas musimy brnąć znów w śniegu po kolana,aby dojść do kościoła,lub odwiedzic rodzinę.Te dwa dodatkowe samochpdu spotkałam na drogach Wiżajn między innymi na Wisztynieckiej na zakręcie do Smolnik tylko niech mi ktos powie czemu one jeżdziły jeden za drugim a nie odśnieżały każdy inny rejon?Panie Mikielski dziekuję!!!!!

  Odpowiedz
  • 25 grudnia 2012 o 20:13
   Permalink

   Ludzie!!! wy po pierwsze zacznijcie poznawać gdzie droga powiatowa a gdzie gminna, a potem piszcie komentarze!!!

   Odpowiedz
 • 25 grudnia 2012 o 20:28
  Permalink

  moim zdaniem to główny problem , że ludzie pojęcia nie maja gdzie jest droga powiatowa, a gdzie gminna ;( podobnie jak gość o nicku mieszkaniec pisze o ulica kalwaqryjska która to w całości jest ulicą należącą do powiatu

  Odpowiedz
  • 26 grudnia 2012 o 07:37
   Permalink

   Ja doskonale wiem które sa rejonowe,a które gminne.Jedyny sprzęt o 10 rano były włąśnie te dwie ciężarówki.Ul.Kalwaryjska tradycyjnie sasypana prawie nie przejezdna.Gdzie był sprzęt p.Mikielskiego nie wiem u nas nie było go do tej pory Nie było także koordynatora to znaczy Wójta zresztą podobnie jak przy pierwszej śnieżycy.To była Wigilia teraz jest czas świąt i kazdy by chciał gdzieś wyjechać lub spodziewa się gości tylko jak wytłumaczyć małemu dziecku że musi na nóżkach przejść w chlapie po sniegu bo któś nie wywiązał się ze swojego obowiązku.Smutno!!!!!! Moja droga jest na pewno drogą gminną!!!!!!!

   Odpowiedz
 • 27 grudnia 2012 o 07:48
  Permalink

  Witam,
  chcę odnieść się do sposobu naliczania należności za wywóz śmieci, ponieważ informacja o planowanym sposobie naliczania,”generalnie trzymamy się wersji opłaty od gospodarstwa domowego w zależności od ilości jego członków”- którą podzielił się z nami Przewodniczący Rady Gminy trochę mnie zdziwiła.
  Jednak na początku,należy odpowiedzieć na pytanie czy sposób naliczania stawek za wywóz śmieci ma być sprawiedliwy, czyli uzależniać opłatę od rzeczywistej ilości śmieci wygenerowanych przez gospodarstwo domowe?, czy też sposobem łatwym do naliczenia lecz bez żadnego związku z rzeczywistą ilością?.
  Większość z nas chciała by płacić za rzeczywistą ilość śmieci którą wyprodukuje jego gospodarstwo domowe, planowany przez Radę Gminy sposób naliczania jest sposobem złym, bo nie uwzględniającym sytuacji mających zasadniczy wpływ na ilość śmieci produkowanych przez gospodarstwo domowe tj.:
  – Ilość osób zameldowanych w gospodarstwie domowym, a rzeczywiście przebywających w nim w bardzo wielu przypadkach jest różna, bo wiele osób w jest ewidencji naszej gminy jako jej mieszkaniec, chociaż rzeczywiście mieszka w innym miejscu.
  – Większość naszej młodzieży w czasie roku szkolnego przebywa w internatach, lub wynajętych mieszkaniach poza Wiżajnami.
  – Wielu spośród mieszkańców naszej gminy zajmuje się agroturystyką,ilość osób rzeczywiście przebywających w gospodarstwie domowym jest różna od ewidencyjnej.
  To wszystko ma zasadniczy wpływ na ilość śmieci wyprodukowanych przez gospodarstwo domowe – a więc powinno też mieć wpływ na wysokość opłaty za wywóz śmieci.
  Najbardziej sprawiedliwym sposobem naliczania opłaty za wywóz śmieci było by uzależnienie jej od ilości zużytej wody na cele mieszkaniowe przez dane gospodarstwo domowe.
  Sposób ten uwzględnia wszystkie te sytuacje wymienione wcześniej,
  zużycie wody na cele mieszkaniowe gospodarstwa domowego przekłada się bezpośrednio na rzeczywistą ilość osób w nim przebywającym – tym samym na ilość śmieci produkowanych przez te gospodarstwo.
  Proszę o uwzględnienie mojego zdania na ten temat przy podejmowaniu uchwały dotyczącej sposobu naliczania opłaty za wywóz nieczystości.
  Pozdrawiam
  MP

  Odpowiedz
 • 27 grudnia 2012 o 08:58
  Permalink

  Dziękuję MP za wyrażenie swego dania na temat opłaty za wywóz odpadów komunalnych. Mam nadzieję, że jest to początek szerszej dyskusji na ten temat. Pierwsza sprawa- ilość osób zamieszkujących daną nieruchomość ( gospodarstwo domowe ) nie będzie brana ” z sufitu „, lecz z deklaracji złożonej przez właściciela nieruchomości na ten temat. Ilość osób zameldowanych nie ma znaczenia, ale faktycznie przebywających w konkretnym gospodarstwie domowym. Druga sprawa- metoda oparta o ilość zużytej wody w przypadku naszej gminy jest nierealna, ponieważ nie cała gmina jest ” zwodociągowana „,część gospodarstw mimo podłączenia do wodociągu nie zawsze z niego korzysta, w gospodarstwach rolnych zwierzęta również piją wodę. Sprawa następna- ustawa zabrania łączenia różnych metod naliczania, chyba że nasz Parlament na początku stycznia uchwali proponowaną przez Senat poprawkę dopuszczającą miedzy innymi korzystanie z kilku metod. Nie da się ukryć, że dotychczasowa znowelizowana ustawa o utrzymaniu czystości i porządku w gminach powszechnie uważana jest za bubel prawny, przysparzający samorządom mnóstwa problemów, a ostatecznie obciążający budżety domowe poszczególnych obywateli.
  Mam nadzieję, że tych kilka informacji nieco rozjaśnia temat, ale go absolutnie nie wyczerpuje. Od nowego roku samorządy zobowiązane będą do prowadzenia kampanii wśród ludności, mających na celu zapoznanie wszystkich z zagadnieniami wdrażanej w życie ” ustawy śmieciowej „.

  Odpowiedz
 • 27 grudnia 2012 o 09:11
  Permalink

  Witam ponownie,
  pozwoliłem sobie na zamieszczenie drugiego komentarza, bo dotyczy on innego tematu, a mianowicie odśnieżania miejscowości Wiżajny.
  Spodziewam się,że nie był to ostatni śnieg tej zimy i chciałbym aby w przyszłości podczas odśnieżania ulic w Wiżajnach nie zasypywano dla mnie i dla moich sąsiadów chodników przed naszymi posesjami i wjazdów na nie,odśnieżonych przez nas wcześniej.
  Jest rzeczą niedopuszczalną aby osoby obsługujące sprzęt mechaniczny odśnieżający ulicę nie szanowały ciężkiej pracy innych ludzi pracujących wcześniej z łopatą przy odśnieżaniu chodnika przed swoją posesją lub wjazdu na nią.
  Tych zaś którzy twierdzą, że nie da odśnieżyć ulicy nie zasypując przy tym chodników ani wjazdów – odsyłam po doświadczenia z przed paru lat pracownika Urzędu Gminy Rutka Tartak pracującego sprzętem przy odśnieżaniu ulic sąsiedniej gminy. Osoba ta tak samo jak i u nas w Wiżajnach zasypywała chodniki i wjazdy. Po tym jednak jak na wskutek skarg mieszkańców skierowanych do Wójta z łopatą musiała chodniki te i wjazdy wcześniej przez siebie zasypane odśnieżyć – nauczyła się że można odśnieżać inaczej z poszanowaniem pracy innych ludzi i nie niszcząc jej.
  Rozwiązanie tego problemu adresuję do Wójta naszej gminy, jako osoby decydującej o sposobie i jakości odśnieżania na terenie miejscowości Wiżajny i terenie całej Gminy Wiżajny.
  Sprawa druga w tym temacie to odśnieżanie dróg.
  Ktoś wcześniej napisał,że trzeba najpierw dowiedzieć się kto drogą administruje a dopiero później zamieszczać wpis czy komentarz tematu dotyczący,wyrażający za lub nie zadowolenie.
  Nie zgadzam się z tą opinią ponieważ mnie mieszkańca gminy nie interesuje kto drogą administruje i jest odpowiedzialny za jej odśnieżenie – jeżeli leży ta droga na terenie gminy, tylko dobry lub zły stan tej drogi. To władze gminy powinny to wiedzieć i jeżeli to nie one odpowiedzialne są za nią, to powinni wpłynąć na właściciela drogi aby ją w rozsądnym czasie odśnieżył.
  Włodarzowi gminy powinno zależeć aby jej mieszkańcom zimowa sytuacja drogowa była jak najmniej dotkliwa i sprawiała jak najmniej kłopotów i ich codziennym życiu.
  Mam nadzieję, że wpisy na blogu zamieszczane mniej lub bardziej rzeczowe są czytane z uwagą i przyczyniają się pozytywnie do poprawy jakości życia naszej społeczności.
  Pozdrawiam
  MP

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Błąd bazy danych WordPressa: [INSERT, UPDATE command denied to user 'wizajnyinfo'@'10.254.34.135' for table 'wp_options']
INSERT INTO `wp_options` (`option_name`, `option_value`, `autoload`) VALUES ('_transient_timeout_2__974818834', '1563828942', 'no') ON DUPLICATE KEY UPDATE `option_name` = VALUES(`option_name`), `option_value` = VALUES(`option_value`), `autoload` = VALUES(`autoload`)

Błąd bazy danych WordPressa: [INSERT, UPDATE command denied to user 'wizajnyinfo'@'10.254.34.135' for table 'wp_options']
INSERT INTO `wp_options` (`option_name`, `option_value`, `autoload`) VALUES ('_transient_2__974818834', '{\"photocrati-ajax#ajax.min.js||https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/mu-plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag\":\"https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/ajax\\/static\\/ajax.min.js\",\"photocrati-nextgen_admin#gritter\\/gritter.min.js||https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/mu-plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag\":\"https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_admin\\/static\\/gritter\\/gritter.min.js\",\"photocrati-nextgen_admin#gritter\\/css\\/gritter.css||https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/mu-plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag\":\"https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_admin\\/static\\/gritter\\/css\\/gritter.min.css\",\"photocrati-nextgen_admin#ngg_progressbar.js||https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/mu-plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag\":\"https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_admin\\/static\\/ngg_progressbar.min.js\",\"photocrati-nextgen_admin#ngg_progressbar.css||https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/mu-plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag\":\"https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_admin\\/static\\/ngg_progressbar.min.css\",\"photocrati-nextgen_admin#select2\\/select2.css||https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/mu-plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag\":\"https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_admin\\/static\\/select2\\/select2.min.css\",\"photocrati-nextgen_admin#select2\\/select2.js||https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/mu-plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag\":\"https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_admin\\/static\\/select2\\/select2.min.js\",\"photocrati-nextgen_admin#jquery.nextgen_radio_toggle.js||https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/mu-plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag\":\"https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_admin\\/static\\/jquery.nextgen_radio_toggle.min.js\",\"photocrati-nextgen_admin#jquery-ui\\/jquery-ui-1.10.4.custom.css||https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/mu-plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag\":\"https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_admin\\/static\\/jquery-ui\\/jquery-ui-1.10.4.custom.min.css\",\"photocrati-nextgen_admin#nextgen_admin_page.css||https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/mu-plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag\":\"https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_admin\\/static\\/nextgen_admin_page.min.css\",\"photocrati-nextgen_admin#nextgen_admin_page.js||https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/mu-plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag\":\"https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_admin\\/static\\/nextgen_admin_page.min.js\",\"photocrati-frame_communication#frame_event_publisher.js||https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/mu-plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag\":\"https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/frame_communication\\/static\\/frame_event_publisher.min.js\",\"photocrati-nextgen_gallery_display#nextgen_gallery_display_settings.js||https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/mu-plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag\":\"https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_gallery_display\\/static\\/nextgen_gallery_display_settings.min.js\",\"photocrati-nextgen_gallery_display#nextgen_gallery_display_settings.css||https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/mu-plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag\":\"https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_gallery_display\\/static\\/nextgen_gallery_display_settings.min.css\",\"photocrati-nextgen_gallery_display#nextgen_gallery_related_images.css||https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/mu-plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag\":\"https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_gallery_display\\/static\\/nextgen_gallery_related_images.min.css\",\"photocrati-nextgen_gallery_display#common.js||https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/mu-plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag\":\"https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_gallery_display\\/static\\/common.min.js\",\"photocrati-nextgen_gallery_display#trigger_buttons.css||https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/mu-plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag\":\"https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_gallery_display\\/static\\/trigger_buttons.min.css\",\"photocrati-nextgen_gallery_display#jquery.waitforimages.js||https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/mu-plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag\":\"https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_gallery_display\\/static\\/jquery.waitforimages.min.js\"}', 'no') ON DUPLICATE KEY UPDATE `option_name` = VALUES(`option_name`), `option_value` = VALUES(`option_value`), `autoload` = VALUES(`autoload`)

Błąd bazy danych WordPressa: [UPDATE command denied to user 'wizajnyinfo'@'10.254.34.135' for table 'wp_options']
UPDATE `wp_options` SET `option_value` = '1563828942' WHERE `option_name` = '_transient_timeout_2__536483053'

Błąd bazy danych WordPressa: [UPDATE command denied to user 'wizajnyinfo'@'10.254.34.135' for table 'wp_options']
UPDATE `wp_options` SET `option_value` = '{\"photocrati-ajax#ajax.min.js|0\":\"\\/home\\/wizajnyinfo\\/ftp\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/ajax\\/static\\/ajax.min.js\",\"photocrati-nextgen_admin#gritter\\/gritter.min.js|0\":\"\\/home\\/wizajnyinfo\\/ftp\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_admin\\/static\\/gritter\\/gritter.min.js\",\"photocrati-nextgen_admin#gritter\\/css\\/gritter.css|0\":\"\\/home\\/wizajnyinfo\\/ftp\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_admin\\/static\\/gritter\\/css\\/gritter.min.css\",\"photocrati-nextgen_admin#ngg_progressbar.js|0\":\"\\/home\\/wizajnyinfo\\/ftp\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_admin\\/static\\/ngg_progressbar.min.js\",\"photocrati-nextgen_admin#ngg_progressbar.css|0\":\"\\/home\\/wizajnyinfo\\/ftp\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_admin\\/static\\/ngg_progressbar.min.css\",\"photocrati-nextgen_admin#select2\\/select2.css|0\":\"\\/home\\/wizajnyinfo\\/ftp\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_admin\\/static\\/select2\\/select2.min.css\",\"photocrati-nextgen_admin#select2\\/select2.js|0\":\"\\/home\\/wizajnyinfo\\/ftp\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_admin\\/static\\/select2\\/select2.min.js\",\"photocrati-nextgen_admin#jquery.nextgen_radio_toggle.js|0\":\"\\/home\\/wizajnyinfo\\/ftp\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_admin\\/static\\/jquery.nextgen_radio_toggle.min.js\",\"photocrati-nextgen_admin#jquery-ui\\/jquery-ui-1.10.4.custom.css|0\":\"\\/home\\/wizajnyinfo\\/ftp\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_admin\\/static\\/jquery-ui\\/jquery-ui-1.10.4.custom.min.css\",\"photocrati-nextgen_admin#nextgen_admin_page.css|0\":\"\\/home\\/wizajnyinfo\\/ftp\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_admin\\/static\\/nextgen_admin_page.min.css\",\"photocrati-nextgen_admin#nextgen_admin_page.js|0\":\"\\/home\\/wizajnyinfo\\/ftp\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_admin\\/static\\/nextgen_admin_page.min.js\",\"photocrati-frame_communication#frame_event_publisher.js|0\":\"\\/home\\/wizajnyinfo\\/ftp\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/frame_communication\\/static\\/frame_event_publisher.min.js\",\"photocrati-nextgen_gallery_display#nextgen_gallery_display_settings.js|0\":\"\\/home\\/wizajnyinfo\\/ftp\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_gallery_display\\/static\\/nextgen_gallery_display_settings.min.js\",\"photocrati-nextgen_gallery_display#nextgen_gallery_display_settings.css|0\":\"\\/home\\/wizajnyinfo\\/ftp\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_gallery_display\\/static\\/nextgen_gallery_display_settings.min.css\",\"photocrati-nextgen_gallery_display#nextgen_gallery_related_images.css|0\":\"\\/home\\/wizajnyinfo\\/ftp\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_gallery_display\\/static\\/nextgen_gallery_related_images.min.css\",\"photocrati-nextgen_gallery_display#common.js|0\":\"\\/home\\/wizajnyinfo\\/ftp\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_gallery_display\\/static\\/common.min.js\",\"photocrati-nextgen_gallery_display#trigger_buttons.css|0\":\"\\/home\\/wizajnyinfo\\/ftp\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_gallery_display\\/static\\/trigger_buttons.min.css\",\"photocrati-nextgen_gallery_display#jquery.waitforimages.js|0\":\"\\/home\\/wizajnyinfo\\/ftp\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_gallery_display\\/static\\/jquery.waitforimages.min.js\"}' WHERE `option_name` = '_transient_2__536483053'