Błąd bazy danych WordPressa: [INSERT, UPDATE command denied to user 'wizajnyinfo'@'10.254.34.76' for table 'wp_options']
INSERT INTO `wp_options` (`option_name`, `option_value`, `autoload`) VALUES ('_transient_doing_cron', '1566645952.5382540225982666015625', 'yes') ON DUPLICATE KEY UPDATE `option_name` = VALUES(`option_name`), `option_value` = VALUES(`option_value`), `autoload` = VALUES(`autoload`)

Błąd bazy danych WordPressa: [INSERT command denied to user 'wizajnyinfo'@'10.254.34.76' for table 'wp_statpress']
INSERT INTO wp_statpress( date, time, ip, urlrequested, agent, referrer, search, nation, os, browser, searchengine, spider, feed, user, timestamp ) VALUES ( '20190824', '11:25:53', '34.239.158.107', 'p=1787', 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', '','', 'en-us', '', '', '', 'CCBot', '', '', '2019-08-24 11:25:53' )

Odśnieżamy

Odśnieżamy


Notice: Undefined index: Print in /home/wizajnyinfo/ftp/wp-content/plugins/sociable-polska-edycja/sociable.php on line 928

W ciągu ostatnich kilku godzin na terenie naszej gminy spadło sporo śniegu, bo miejscami warstwa śnieżnego puchu przekracza 10 cm. Początkowo mieliśmy zamiar ruszyć z odśnieżaniem dopiero po ustaniu opadu. Jednakże w związku z licznymi sygnałami o nieprzejezdności dróg Wójt Gminy Wiżajny wydał polecenie firmie odśnieżającej, aby jak najszybciej przystąpiła do pracy. Wyjadą cztery pojazdy – jeden ciężki i trzy lekkie. Zakłada się, że następna warstwa śniegu, która ewentualnie spadnie przy bezwietrznej pogodzie na odśnieżone drogi, nie powinna już zbytnio utrudniać życia mieszkańcom gminy.  Do wieczora opady zapewne ustaną, lecz w związku ze zmieniającym się ciśnieniem należy spodziewać się w następnych dniach silniejszych porywów wiatru ( według prognoz pogody ), a co to oznacza w obecnej sytuacji, to chyba nie muszę tłumaczyć.

Walenty Wałejko

Podziel się na:
 • Print
 • Facebook
 • Mixx
 • Google Bookmarks
 • Blogplay

40 myśli na temat “Odśnieżamy

 • 20 stycznia 2013 o 12:59
  Permalink

  Pięknie panie przewodniczący i znowu wywalimy kupę kasy. A po ustaniu opadów będzie powtórka z rozrywki i co tu się dziwić,że drogo nas kosztuje odśnieżanie. Może niech ktoś zadzwoni do wójtów do sąsiednich gmin żeby zapytać czy ich ekipy też wyjechały w teren! Nowemu wójtowi tylko pogratulować ekonomicznego wydawania naszych ciężko zapracowanych pieniędzy!

  Odpowiedz
 • 20 stycznia 2013 o 18:51
  Permalink

  Nam za to wjazd na drogę zasypali.Normalnie tragedia w tej gminie, są rowni i równiejsi.Wydaje mi się skoro jest się na koloni to odśnieża się wszystkie drogi,a nie jedną Tak że drugiej zasypyje się wjazd.
  Panie Mikielski i panie Wójcie my nie jesteśmy ludzmi drugiej kategori.
  Tam jest miejsce, żeby ten śnieg, którego tam prawie nie było, bo dziś przejeżdzałam zepchnąc, żeby nie przeszkadzał w dojeżdzie tym bardziej że trzeba brac rozpęd żeby wjechac pod górę.

  Odpowiedz
  • 20 stycznia 2013 o 19:43
   Permalink

   Ci którzy za poprzedniej kadencji byłego wojta mieli odśnieżane aż na podwórka muszą się teraz przyzwyczaić do nowego. Czas wziąć za łopaty i do roboty! Tylko narzekać potraficie. Za poprzedniej kadencji było jeszcze gorzej z odśnieżaniem, tylko portali do swobodnej wypowiedzi nie było. Łukaszence nikt nawet nie śmiał ponarzekać, bo by od komuchów został wyzwany. W naszej okolicy ludzie szybko zapominają. To tyle w temacie.

   Odpowiedz
 • 20 stycznia 2013 o 19:55
  Permalink

  Obiektywny masz jakiś problem to idź do psychologa pomoże Ci go rozwiązać.Szuflowałam do tej pory,bo jestem zasypana od czwartku
  To nasza wioskowa prace dziś zniszczyli zasypująć nam wjazd w godzinach wczesno popołudniowych.
  W tej chwili zostaliśmy odśnieżeni i za to dziekujemy,oby tylko do rana tak wytrzymało i wiatr tego nie zniszczył,bo do pracy będzie problem wyjechać.
  Takie są uroki naszej Wiżańskiej zimy niestety i takie sa czasy że rolnicy pracują najczęściej poza miejscem zamieszkania.

  Odpowiedz
  • 20 stycznia 2013 o 23:05
   Permalink

   Dajcie ludzie spokoj, nie mowcie, że za czasow Jozka odśnieżanie bylo złe, bo zgrzeszycie!!!

   Odpowiedz
 • 20 stycznia 2013 o 23:08
  Permalink

  A pani lub pan dd niech lepiej nie przesadza z tym zasypaniem od czwartku, bo dopiero w nocy z soboty na dzilę pojawił się śnieg

  Odpowiedz
  • 21 stycznia 2013 o 06:00
   Permalink

   Ja nic nie poradzę,że mieszkam w takim miejscu,że tylko troche wiatru i jesteśmy zasypani.W czwartek o godz 18 szuflowałam aż miło,aby dotrzeć do domu.
   Prosze więc nie mówić mi, że było inaczej.Podjazd pod góre to też był łut szczęścia, albo sie przebije samochód,albo nie i wtedy szuflowanie i sypanie popiołem lub piaskiem.
   Ja nie wspominam co było za Józka.Rozumię,że zimy tutaj są jakie są, bo i tak w tym roku jest w miarę łaskawa.Strierdziłam fakt i tyle.

   Odpowiedz
   • 21 stycznia 2013 o 13:59
    Permalink

    No fakt zima łaskawa, tylko ta najtansza oferta wyszło że nie jest za bardzo tania, juz pewnie 50tys. stuknęło po wczorajszym dniu, a jeszcze wielkie szczęście mial ten nasz wspaniały władca, że po nocy nie było powtorki, bo by było jeszcze bardziej drozio 😉

    Odpowiedz
    • 21 stycznia 2013 o 14:08
     Permalink

     Powtórka się zaczeła.Nas powoli i systematycznie już zasuwa.Jutro nie będzie mowy juz o wyjeżdzie,a szkoda bo było tak pięknie 🙂 🙂 🙂

     Odpowiedz
 • 21 stycznia 2013 o 08:21
  Permalink

  Zima w Wiżajnach jest piękna. Do „dd” – lepiej pisz Wiżajeńskiej, a nie Wiżańskiej, bo tu ludzie są wyczuleni na pisownię 🙂

  Odpowiedz
 • 21 stycznia 2013 o 16:47
  Permalink

  Może tak Pan Wałejko podałby tak dla porównania wydatki na odśnieżanie jakie wydaliśmy 2 lata temu w zimę i rok temu tak byśmy mogli ocenić czy kiedyś było taniej,jeśli teraz mamy tak bardzo drogo

  Odpowiedz
  • 21 stycznia 2013 o 17:47
   Permalink

   Do zajda, prosze sobie wejśc w artykul z ostatniej sesji, tam w pierwszym komentarzu ktoś podał przyblizona sume, która gmina zapłaciła za ub. zimę

   Odpowiedz
 • 21 stycznia 2013 o 18:53
  Permalink

  Proszę bardzo. Dwa lata temu wydaliśmy grubo ponad 170 tys. zł, rok temu zdaje się nieco ponad 30 tys. zł, a tegoroczna zima kosztowała nas do tej pory ponad 50 tys. zł.

  Odpowiedz
  • 22 stycznia 2013 o 21:21
   Permalink

   No, no. Gratuluje Panie Przewodniczący. A mógłby Pan tak łaskawie poinformować naszą gminną społeczność jaka część tej sumy zainwestował p.M. Tak, tak ten sam p.M.. Zanim odbyły się przetarg na odśnieżanie(Laskowski nigdy się z tym nie śpieszył) a i jeszcze dobrze by było,żeby Pan ludziom przypomniał ile tamtej zimy było śniegu.

   Odpowiedz
   • 22 stycznia 2013 o 23:41
    Permalink

    się nie spieszył bo Laskowski to gość co patrzył,aby mieć jak najmniejszą odpowiedzialność….coś się spieprzyło to radni, coś rozwaliło to ktoś inny…ale nigdy ,że to on coś zawalił….ot i cała filozofia i to każdy wie:)

    Odpowiedz
    • 23 stycznia 2013 o 08:06
     Permalink

     Do Rycha, to by dopiero była odpowiedzialność jakby kogoś nie mogla zabrać karetka, a nie byloby z nikim podpisanej umowy na odśnieżanie, winnego ciężko byłoby znależć.

     Odpowiedz
   • 23 stycznia 2013 o 12:27
    Permalink

    przepraszam za przejęzyczenie miałem na myśli zainkasowanie zamiast zainwestowania

    Odpowiedz
 • 22 stycznia 2013 o 21:57
  Permalink

  Do Radnego ostatniej kadencji – a mógłbyś trochę jaśniej? Wysławiasz się tak jak rządziliście w ostatniej kadencji?

  Odpowiedz
  • 23 stycznia 2013 o 09:09
   Permalink

   Szanowny komentatorze lub komentatorko „pod wrażeniem” nie powtarzaj głupot rzucanych przez Laskowskiego (bo widać z wypowiedzi, że popierasz jago działania), dla Twojej i nie tylko wiedzy podpowiem, że dzięki tamtej niby złej Radzie Gminy to gminne finanse nie były w tak katastrofalnym stanie jak za rządów obecnych rajców, którzy to dali się wrobić Laskowskiemu jak małe dzieci i stąd mamy dzisiaj zadłużenie ok. 3 mln. złotych i zaciskanie pasa by przetrwać. Taka to jest różnica i poziom rządzenia.

   Odpowiedz
   • 23 stycznia 2013 o 09:33
    Permalink

    ale przynajmniej teraz jest spokojniej i wszystko wiadome jest,a nie jak u Laskowskiego,aby każdy wiedział malutko i ograniczony dostęp do informacji…więc nie ma co porównywać teraz a kiedyś…na posiedzeniach rady też nie słychać,aby zrywano je czy wychodzono i ok komuchów wyzywano 😉

    Odpowiedz
    • 24 stycznia 2013 o 11:40
     Permalink

     Do Rysia, skoro uważasz, że jt wszystko takie jawne i jasne to może oświeć nas wszystkich i powiedz nam jakim to sposobem pewnej nocy w grudniu jechał traktor z przyczepą przez moja wioske i dwoch ludzi sypało łopatami piasek na drogę.czy aby na pewno taki sprzęt ma wstawiony w ofercie P. Mikielski? jezeli wiesz odpowiedz od siebie, a jak nie to może pójdzie Pan do gminy,sprawdzi i oświeci nas wszystkich swoją wspaniałą informacją na ten temat, tu cytuję:bo przecież teraz wszystko wiadome jest. więc do roboty panie Rychu, liczymy na pana.

     Odpowiedz
   • 23 stycznia 2013 o 11:58
    Permalink

    do troche prawdy, prosze sobie łaskawie przeczytac co napisałam do Rycha, gdzie to poparcie dla L, skoro ja pisze, że za to, ze nikt nie miał umowy na odśnieżanie L musialby wziąć odp. na swoją głowę gdyby kogos nie zabrala karetka, ktoś kto odśniezałby z wolnej ręki powiedziałby, nie ma umowy z gminą panie L i cała wina spadła by na niego i to ktoś nazywa poparciem dla tego człowieka???

    Odpowiedz
 • 23 stycznia 2013 o 21:15
  Permalink

  Do trochę prawdy – nie popieram i wręcz brzydzę się nim. Grzecznie zapytałem byłego i mi odpowiedział, przeczytaj to zrozumiesz, bo zainkasowanie, a zainwestowanie to bardzo wielka różnica. 🙂

  Odpowiedz
 • 19 lutego 2013 o 14:43
  Permalink

  Dziś to nawet drogi powiatowe i wojewodzkie odśnieżane są przez ekipę pana M. a co tam, mamy szarmanckiego wójta, w końcu nie płaci ze swego. niedlugo dowali nam domiar za śmieci za które będziemy płacić jak za zboże, zatrudni administrację aby dobrze podzielić ciężko zarobione przez nas pieniążki!!! wiżajny myślały że wybrały zbawiciela!!!

  Odpowiedz
 • 24 lutego 2013 o 12:28
  Permalink

  Fakt ze nie pada śnieg to nie znaczy ze drogi są przejezdne
  Droga Wiżajny – Smolniki to jakaś masakra
  Ale Wiżajny- okliny to już bez komentarza ;/ tam nawet się nie dało nawet 2 km przejechać bo zaspy i za wiane

  ogarnijcie się albo dajcie numer dostępnie i znany, gdzie można dzwonić w razie takich sytuacji żeby poinformować gdzie jest źle.

  Odpowiedz
 • 24 lutego 2013 o 16:35
  Permalink

  ja to bym zadzwonil do wójta, to on powinien zadbac o to, zeby mieszkańcom jego gminy dobrze się jeździło po drogach, bez względu na to czy to droga gminna powiatowa czy wojewódzka. a on juz powinien znać nry osób które za te drogi odpowiadaja,mam racje? ten wredny J. L. te nry znał.

  Odpowiedz
 • 25 lutego 2013 o 09:25
  Permalink

  „Ten wredny”numer telefonu komórkowego miał ogólnie dostępny.Nie było ważne sobota,niedziela w granicach rozsądku można było dzwonić i prosić o odśnieżenie.Ten ogólnie lubiany i aktualny Wójt ma numer telefonu utajniony i kontakt z nim jest tylko przes sekterarkę,a ta albo połączy,albo nie.Jak zaczyna padać np.w czwartek i kończy w piątek wieczorem to odśnieżamy na własny koszt,albo idziemy z buta,ewentualnie siedzimy spokojnie w domu i cierpliwie czekamy do poniedziałku, kiedy zostana odśnieżone drogi gdzie jeżdzą autobusy,potem drogi znajomych itp a na koniec może jak szybciej nie stopnieje to i my się doczekamy ha ha ha tO SIĘ NAZYWA „OSZCZĘDZANIE”

  Odpowiedz
 • 26 lutego 2013 o 08:38
  Permalink

  Wczoraj rano jechałem za ciężarówką odśnieżającą drogę Wiżajny-Maszutkinie. Gość jechał 40..50. A nie jak te niedobitki 5! Po naszych drogach! Czy ktoś ma pojęcie co tu się dzieje?Ktoś doi nas na ostrą kasę i nikt do tej pory jeszcze z tym nic nie zrobił??

  Odpowiedz
 • 26 lutego 2013 o 19:11
  Permalink

  Do Dd;
  na mój zdrowy chłopski rozum, to własnie ten ktoś pisze, że jechal za ciężarówka która odsnieżała drogę Wiz- Maszutkinie i raczej chwali tego gościa, ze odsnieżając jechał z pręd. 40-50 na godz, a potem proszę, przyjrzeć sie dalszej części wpisu, ja to tak zrozumiałem.

  Odpowiedz
 • 26 lutego 2013 o 19:14
  Permalink

  DO Dd, przyjrzałem się temu wpisowi jeszcze raz, ten ktos wcale nie twierdzi, że to nasi gminni odśnieżali, o nich jest w dalsze częśći

  Odpowiedz
 • 27 lutego 2013 o 06:07
  Permalink

  heniek ja stwierdziłam fakt,droga na Maszutkinie jest powiatowa,a więc ktos inny płaci i nadzoruje odśnieżanie tego odcinka.Nie polemizowałam,nie wątpiłam,nie wnikałam co i jak. To był suchy fakt.Nie mam pojęcia jak jest naliczana opłata za odśnieżanie,wiem jak jest odśnieżone i co robiło się od początku kampani odśnieżania i to co widziłam nie podobało mi się,więc o tym pisałam.Jednak obiektywnie na wszystko patrzeć,nikt nie ma tyle sprzętu,żeby być wszędzie naraz,są kolejności odśnieżania dróg,i czas odśnieżania.Warunki pogodowe jak śnieżyce i zamiecie nie są dobrym czasem na odśnieżanie, bo to tylko nie potrzebna robota wyrzucanie naszych pieniędzy w ten śnieg,a nie o to właśnie chodzi.Awantura o odśnieżanie toczyła sie właśnie w taki czas,albo krótko po nim,a przecież czas na odśnieżenie po zaprzestaniu opadu jest 24godziny.Tak więc ogólnie rzecz biorąc nie było tak źle.Wiosna blisko odśniezy nas wszystkich 🙂

  Odpowiedz
 • 3 marca 2013 o 09:28
  Permalink

  sprzętu tej zimy było bardzo dużo droga pani DD, tylko szkoda, że obecny wójt nie egzekwował tego sprzetu, który był wymagany w zamówieniu, zamiast sprzętu który był wymagany zw zamówieniu jeździlo niewiadomo co

  Odpowiedz
  • 3 marca 2013 o 17:34
   Permalink

   Dlaczego to do mnie? Mnie to nie interesuje,ile jest sprzętu i jaki!!! Egzekfowanie warunków przetargu też nie jest w mojej gesti.Co robi i kiedy wójt obchodzi mnie tyle co każdego innego człowieka w gminie.
   Dzwonie do gminy prosze o odsnieżenie i za parę godzin moja prośba jest spełniona.
   i to by było na tyle……

   Odpowiedz
 • 3 marca 2013 o 18:48
  Permalink

  a mnie w przeciwieństwie do pani interesuje, a to pewnie tylko dlatego, że ja płacę sporo podatków do gminy za ziemię,a to co płacimy stanowi budżet gminy i z tego płaci gmina firmie odśnieżającej!!! a swój dojazd do domu (droga gminna)w przeciwieństwie do pani odśnieżałem sam. bo gdybym czekał na tych nieudaczników to moje dzieci miałyby opuszczonych dużo godz. w szkole!

  Odpowiedz
 • 20 marca 2013 o 12:20
  Permalink

  znów zawiało i zasypało!!!!!!!w ostatni dzień zimy!!!!!!
  Czy możemy dalej liczyć na odśnieżenie,czy już teraz czekamy słoneczka który roztopi ten śnieg 🙂 ?
  Bo w urzędzie gminy coś nic konkretnego dowiedzieć się nie idzie…….

  Odpowiedz
 • 21 marca 2013 o 12:13
  Permalink

  Jakby Pani miała do wydania 130 tys, też by pewnie niewiele mówiła.! W mojej wsi są zabudowania warszawiaka, ten ktoś jest tu latem. Ale było odśnieżane systematycznie! Tych panów raczej nikt nie kontrolował! Jeździli jak chcieli.Gdzie chcieli.
  Miałem ostatnio okazje jechać na Litwę drogą na sudawskie. Tam miejscami ledwo osobówka się mieści! To hańba dla naszej gminy! Mija się granice. A tam droga szeroka i na dodatek super odśnieżona(goły asfalt). Szkoda tylko, że to nasze całe pisanie jest jak grochem o ściane .!!

  Odpowiedz
 • 21 marca 2013 o 16:02
  Permalink

  nad czym Wy tu się ludzie rozwodzicie, wybrano ofertę z najnizszą cena i to jest ok 😉 wystarczy wygrać przetarg, a co sie potem dzieje to juz nikogo nie interesuje, przynajmniej w gminie Wiżajny 😉

  Odpowiedz
 • 21 marca 2013 o 18:29
  Permalink

  dziwni jesteście, zasypało to poczekać trzeba,albo zadzwonić do gminy lub wójta tel wy haczyć i odśnieżą łaski nie robią, trochę jaj ludzie, osoba odśnieżająca nie może dobrowolnie wyjechać i odśnieżyć,a druga sprawa to wójt też spierniczył sprawę z tym przetargiem

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Błąd bazy danych WordPressa: [INSERT, UPDATE command denied to user 'wizajnyinfo'@'10.254.34.76' for table 'wp_options']
INSERT INTO `wp_options` (`option_name`, `option_value`, `autoload`) VALUES ('_transient_timeout_2__974818834', '1566647753', 'no') ON DUPLICATE KEY UPDATE `option_name` = VALUES(`option_name`), `option_value` = VALUES(`option_value`), `autoload` = VALUES(`autoload`)

Błąd bazy danych WordPressa: [INSERT, UPDATE command denied to user 'wizajnyinfo'@'10.254.34.76' for table 'wp_options']
INSERT INTO `wp_options` (`option_name`, `option_value`, `autoload`) VALUES ('_transient_2__974818834', '{\"photocrati-ajax#ajax.min.js||https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/mu-plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag\":\"https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/ajax\\/static\\/ajax.min.js\",\"photocrati-nextgen_admin#gritter\\/gritter.min.js||https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/mu-plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag\":\"https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_admin\\/static\\/gritter\\/gritter.min.js\",\"photocrati-nextgen_admin#gritter\\/css\\/gritter.css||https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/mu-plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag\":\"https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_admin\\/static\\/gritter\\/css\\/gritter.min.css\",\"photocrati-nextgen_admin#ngg_progressbar.js||https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/mu-plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag\":\"https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_admin\\/static\\/ngg_progressbar.min.js\",\"photocrati-nextgen_admin#ngg_progressbar.css||https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/mu-plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag\":\"https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_admin\\/static\\/ngg_progressbar.min.css\",\"photocrati-nextgen_admin#select2\\/select2.css||https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/mu-plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag\":\"https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_admin\\/static\\/select2\\/select2.min.css\",\"photocrati-nextgen_admin#select2\\/select2.js||https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/mu-plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag\":\"https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_admin\\/static\\/select2\\/select2.min.js\",\"photocrati-nextgen_admin#jquery.nextgen_radio_toggle.js||https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/mu-plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag\":\"https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_admin\\/static\\/jquery.nextgen_radio_toggle.min.js\",\"photocrati-nextgen_admin#jquery-ui\\/jquery-ui-1.10.4.custom.css||https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/mu-plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag\":\"https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_admin\\/static\\/jquery-ui\\/jquery-ui-1.10.4.custom.min.css\",\"photocrati-nextgen_admin#nextgen_admin_page.css||https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/mu-plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag\":\"https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_admin\\/static\\/nextgen_admin_page.min.css\",\"photocrati-nextgen_admin#nextgen_admin_page.js||https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/mu-plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag\":\"https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_admin\\/static\\/nextgen_admin_page.min.js\",\"photocrati-frame_communication#frame_event_publisher.js||https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/mu-plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag\":\"https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/frame_communication\\/static\\/frame_event_publisher.min.js\",\"photocrati-nextgen_gallery_display#nextgen_gallery_display_settings.js||https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/mu-plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag\":\"https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_gallery_display\\/static\\/nextgen_gallery_display_settings.min.js\",\"photocrati-nextgen_gallery_display#nextgen_gallery_display_settings.css||https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/mu-plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag\":\"https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_gallery_display\\/static\\/nextgen_gallery_display_settings.min.css\",\"photocrati-nextgen_gallery_display#nextgen_gallery_related_images.css||https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/mu-plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag\":\"https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_gallery_display\\/static\\/nextgen_gallery_related_images.min.css\",\"photocrati-nextgen_gallery_display#common.js||https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/mu-plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag\":\"https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_gallery_display\\/static\\/common.min.js\",\"photocrati-nextgen_gallery_display#trigger_buttons.css||https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/mu-plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag\":\"https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_gallery_display\\/static\\/trigger_buttons.min.css\",\"photocrati-nextgen_gallery_display#jquery.waitforimages.js||https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/mu-plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag\":\"https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_gallery_display\\/static\\/jquery.waitforimages.min.js\"}', 'no') ON DUPLICATE KEY UPDATE `option_name` = VALUES(`option_name`), `option_value` = VALUES(`option_value`), `autoload` = VALUES(`autoload`)

Błąd bazy danych WordPressa: [UPDATE command denied to user 'wizajnyinfo'@'10.254.34.76' for table 'wp_options']
UPDATE `wp_options` SET `option_value` = '1566647753' WHERE `option_name` = '_transient_timeout_2__536483053'

Błąd bazy danych WordPressa: [UPDATE command denied to user 'wizajnyinfo'@'10.254.34.76' for table 'wp_options']
UPDATE `wp_options` SET `option_value` = '{\"photocrati-ajax#ajax.min.js|0\":\"\\/home\\/wizajnyinfo\\/ftp\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/ajax\\/static\\/ajax.min.js\",\"photocrati-nextgen_admin#gritter\\/gritter.min.js|0\":\"\\/home\\/wizajnyinfo\\/ftp\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_admin\\/static\\/gritter\\/gritter.min.js\",\"photocrati-nextgen_admin#gritter\\/css\\/gritter.css|0\":\"\\/home\\/wizajnyinfo\\/ftp\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_admin\\/static\\/gritter\\/css\\/gritter.min.css\",\"photocrati-nextgen_admin#ngg_progressbar.js|0\":\"\\/home\\/wizajnyinfo\\/ftp\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_admin\\/static\\/ngg_progressbar.min.js\",\"photocrati-nextgen_admin#ngg_progressbar.css|0\":\"\\/home\\/wizajnyinfo\\/ftp\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_admin\\/static\\/ngg_progressbar.min.css\",\"photocrati-nextgen_admin#select2\\/select2.css|0\":\"\\/home\\/wizajnyinfo\\/ftp\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_admin\\/static\\/select2\\/select2.min.css\",\"photocrati-nextgen_admin#select2\\/select2.js|0\":\"\\/home\\/wizajnyinfo\\/ftp\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_admin\\/static\\/select2\\/select2.min.js\",\"photocrati-nextgen_admin#jquery.nextgen_radio_toggle.js|0\":\"\\/home\\/wizajnyinfo\\/ftp\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_admin\\/static\\/jquery.nextgen_radio_toggle.min.js\",\"photocrati-nextgen_admin#jquery-ui\\/jquery-ui-1.10.4.custom.css|0\":\"\\/home\\/wizajnyinfo\\/ftp\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_admin\\/static\\/jquery-ui\\/jquery-ui-1.10.4.custom.min.css\",\"photocrati-nextgen_admin#nextgen_admin_page.css|0\":\"\\/home\\/wizajnyinfo\\/ftp\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_admin\\/static\\/nextgen_admin_page.min.css\",\"photocrati-nextgen_admin#nextgen_admin_page.js|0\":\"\\/home\\/wizajnyinfo\\/ftp\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_admin\\/static\\/nextgen_admin_page.min.js\",\"photocrati-frame_communication#frame_event_publisher.js|0\":\"\\/home\\/wizajnyinfo\\/ftp\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/frame_communication\\/static\\/frame_event_publisher.min.js\",\"photocrati-nextgen_gallery_display#nextgen_gallery_display_settings.js|0\":\"\\/home\\/wizajnyinfo\\/ftp\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_gallery_display\\/static\\/nextgen_gallery_display_settings.min.js\",\"photocrati-nextgen_gallery_display#nextgen_gallery_display_settings.css|0\":\"\\/home\\/wizajnyinfo\\/ftp\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_gallery_display\\/static\\/nextgen_gallery_display_settings.min.css\",\"photocrati-nextgen_gallery_display#nextgen_gallery_related_images.css|0\":\"\\/home\\/wizajnyinfo\\/ftp\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_gallery_display\\/static\\/nextgen_gallery_related_images.min.css\",\"photocrati-nextgen_gallery_display#common.js|0\":\"\\/home\\/wizajnyinfo\\/ftp\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_gallery_display\\/static\\/common.min.js\",\"photocrati-nextgen_gallery_display#trigger_buttons.css|0\":\"\\/home\\/wizajnyinfo\\/ftp\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_gallery_display\\/static\\/trigger_buttons.min.css\",\"photocrati-nextgen_gallery_display#jquery.waitforimages.js|0\":\"\\/home\\/wizajnyinfo\\/ftp\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_gallery_display\\/static\\/jquery.waitforimages.min.js\"}' WHERE `option_name` = '_transient_2__536483053'