Błąd bazy danych WordPressa: [INSERT, UPDATE command denied to user 'wizajnyinfo'@'10.254.34.135' for table 'wp_options']
INSERT INTO `wp_options` (`option_name`, `option_value`, `autoload`) VALUES ('_transient_doing_cron', '1563831111.1967279911041259765625', 'yes') ON DUPLICATE KEY UPDATE `option_name` = VALUES(`option_name`), `option_value` = VALUES(`option_value`), `autoload` = VALUES(`autoload`)

Błąd bazy danych WordPressa: [INSERT command denied to user 'wizajnyinfo'@'10.254.34.135' for table 'wp_statpress']
INSERT INTO wp_statpress( date, time, ip, urlrequested, agent, referrer, search, nation, os, browser, searchengine, spider, feed, user, timestamp ) VALUES ( '20190722', '21:31:51', '34.229.113.106', 'p=1902', 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', '','', 'en-us', '', '', '', 'CCBot', '', '', '2019-07-22 21:31:51' )

Niezwykła wizyta

Niezwykła wizyta


Notice: Undefined index: Print in /home/wizajnyinfo/ftp/wp-content/plugins/sociable-polska-edycja/sociable.php on line 928

W ostatnią sobotę, 9 lutego, w Wiżajnach, w jednej z sal Świetlicy Gminnej, odbyło się nie tyle niezwykłe, co niespodziewane spotkanie. Większość z nas, uczestników tego spotkania, dowiedziała się o nim dzień wcześniej, czyli można powiedzieć – w ostatniej chwili.

Kliknij na CZYTAJ WIĘCEJ, aby przeczytać dalszą część wpisu, oraz TUTAJ,aby oglądnąć zdjęcia.

Wiadomo było, że tego dnia, o godz. 14.00 przybędzie do Wiżajn Wojewoda Podlaski Pan Maciej Żywno w towarzystwie dwóch posłów. I tak też się stało, bo oprócz Pana Wojewody gościliśmy również Pana Posła Roberta Tyszkiewicza ( PO ), pełniącego obecnie w Sejmie funkcję wiceprzewodniczącego Komisji Spraw Zagranicznych, oraz Panią Poseł Bożenę Kamińską ( PO ). Pojawiła się również Pani Beata Ordonowska, szefowa struktur PO powiatu suwalskiego ziemskiego. Oficjalnym gospodarzem spotkania był nasz Pan Wójt, Jacek Pietrukiewicz.

Wypowiedzi uczestników tegoż niecodziennego, jak na Wiżajny, spotkania oraz dyskusja nawiązywały głównie do tematyki ” unijnej”. Mam tu na myśli zatwierdzony na ostatnim szczycie państw UE budżet na lata 2014-2020, którego Polska okazała się być największym beneficjentem. Zwrócono uwagę na szereg utrudnień i barier w dostępie do środków pomocowych, brak systemowych rozwiązań umożliwiających większy dostęp do nich chociażby takim beneficjentom, jak gmina Wiżajny.

Miło nam, że odwiedziła nasz zakątek ” śmietanka polityczna ” naszego regionu, lecz w obliczu ostatnich, bardzo medialnych, wydarzeń oraz wahających się słupków poparcia dla poszczególnych partii, trudno nie odnieść wrażenia, iż chodzi właśnie o … . A no właśnie. Ten blog nie powstał dla wielkiej polityki, więc powstrzymuję się od dalszych komentarzy. Chcę tylko, żeby ci zaglądający czasami do nas wiedzieli, że takie wydarzenie miało miejsce.

Walenty Wałejko

 

Podziel się na:
 • Print
 • Facebook
 • Mixx
 • Google Bookmarks
 • Blogplay

11 myśli na temat “Niezwykła wizyta

 • 18 lutego 2013 o 15:06
  Permalink

  Cóż… jedni powiedzą: „co mnie to obchodzi?”. Inni do dziś nie wiedzą, że takie spotkanie się odbyło. Pozostali nie wnikają gełębiej, a jeszcze inni obejrzeli tylko zdjęcia w galerii:) A ja tylko powiem, że warto obserwować i łączyć ciekawe z mniej ciekawymi faktami… Powstaje niezła układanka;)

  Odpowiedz
 • 18 lutego 2013 o 20:14
  Permalink

  I co tu niby takiego ciekawego??? co pani/ pan nie umie czytac między wierszami? domyśli się sobie p/pani co powinno byc tam gdzie Pan Przewodniczący postawil kilka kropek, no i jeszcze jedno, łatwo się też domyślic dlaczego Wiz, nie maja dostępu do tych unijnych środków.

  Odpowiedz
 • 19 lutego 2013 o 09:56
  Permalink

  Domysły każdy snuć może, tak jak w piosence: „jeden lepiej drugi trochę gorzej”. Wizyta Wojewody i nie tylko, na pewno nie była przypadkowa i spontaniczna, zapewne obie strony miały w tym swoje korzyści. Co do środków unijnych to trzeba wiedzieć, że te sześć lat rządów Laskowskiego, przekreśliło szanse gminy na te pieniądze, obecnie środki unijne są już rozebrane i nie ma tu mowy o jakiś wielkich pieniądzach. Ta pula została już wyczyszczona przez innych zaradnych Wójtów. Nie pomoże tu nawet znajomość obecnego Wójta z kimkolwiek bo tych pieniędzy już po prostu NIE MA i nie wiadomo czy w ogóle jeszcze będą.

  Odpowiedz
  • 19 lutego 2013 o 14:22
   Permalink

   Do kujawiak. Ty człowieku chyba naprawdę przyjechałeś z kujaw! czy to tak ciężko zatrybic, że ci ludzie szukaja poparcia dla PO, a wojewoda przy okazji odwiedził pana P. któremu załatwil jakże lukratywną posadkę! a co do unijnych środków, to widać że nie masz na ten temat zielonego pojęcia, bo chodzi o to, ze gdyby nawet jakieś środki do podziału były, to bez środków własnych nawet te ,,znajomośći” nic by tu nie pomogły. ale tym to pan P.na pewno zbytnio się nie przejmuje, naszym losem zreszta też, w gminie obok 6 osob rodzina za nieposortowane będzie płacić 65zł, a nie tak jak my 90. ale u nas trzeba ludzi podoić na maxa!!!

   Odpowiedz
   • 20 lutego 2013 o 13:16
    Permalink

    Więc kolego Karolu, nie przyjechałem z Kujaw a jestem od urodzenia mieszkańcem tej gminy. Odnośnie układów w tej gminie to mógłbym Ci wyjaśnić więcej niż Ty wiesz a z „trybieniem” przeciwnie do Ciebie problemów nie mam. Wszyscy rozgarnięci wiedzą jaki był cel wizyty Wojewody w naszej gminie i spotkania z Wójtem (o jego powiązaniach i „lukratywnej posadce” nie wspomnę bo to jest jasne jak słońce). Pisząc o rządach Laskowskiego miałem na myśli właśnie tą katastrofalną sytuację (po jego sposobach rządzenia) naszych finansów, że jak to się mówi „nie ma co do garnka włożyć”. Mógłbyś być nieco bardziej lotny i wychwycić ten wątek. Swoim postępowaniem przekreślił na długie lata szanse na pozyskanie środków unijnych między innymi właśnie przez brak gminnej kasy ale i nie tylko. Coś tam wiesz ale nie do końca i starasz się być zawsze z przodu a tak nie jest (słyszałeś dzwon ale nie wiesz, z którego miejsca). Ubolewasz nad losem mieszkańców ale jak już podajesz jakieś wiadomości to sprawdź je najpierw dobrze. Zapewne ta gmina obok jak to nazwałeś to Rutka Tartak, tylko tam stawka za nieposortowane śmieci dla 6 osobowej rodziny jest 75zł a nie 65. Nie wiesz też, że stawki u nas muszą być większe między innymi bo odległość do wożenia śmieci jest większa, jest też parę innych powodów. Jak chcesz następnym razem „błysnąć” wiedzą to pomyśl i sprawdź zanim napiszesz. Pozdr

    Odpowiedz
 • 20 lutego 2013 o 13:48
  Permalink

  Do kujawiak, a moge sie wtrącić? bo to odp. chyba komuś jest. a skąd wiadomo jaka będzie odległość wożenia śmieci skoro z broszurki, którą mi wczoraj przyniósł listonosz wynika, ze firma zabierająca śmieci zostanie wyłoniona w drodze przetargu.

  Odpowiedz
  • 20 lutego 2013 o 14:25
   Permalink

   Obojętnie jaka to będzie firma wyłoniona z przetargu to i tak najbliższym miejscem dla wywozu będą minimum Suwałki a może i dalej. Więc odległość z Rutki a z Wiżajn przynajmniej do Suwałk nieco się różnią.

   Odpowiedz
   • 20 lutego 2013 o 21:07
    Permalink

    Do Kujawiak:
    A niby dlaczego Suwałki? A zapomniał pan zamiejscowy, że w Rutce tartak są też śmieci sortowane?Ale z tego co do tej pory wiadomo to niekoniecznie wygra ta firma co da niższą cenę, tylko ta co da więcej. A komu? to już nie muszę chyba nikomu uświadamiać;)

    Odpowiedz
    • 21 lutego 2013 o 07:37
     Permalink

     A dlatego do Suwałk, że ta instalacja jest wyznaczona dla naszego obszaru jako ta do której należy kierować odpady komunalne: http://www.wrotapodlasia.pl/NR/rdonlyres/11ED0714-7C04-4748-B07B-A4C56566454F/0/WPGO_20122017.pdf strona 112, 113. W Rutce-Tartak firma EKO ma sortownię, która również jest ujęta w WPGO, przedsiębiorca który wygra przetarg może, ale nie musi, oddawać tam odpady sortowane.
     Przetarg ma to do siebie że oferty są otwierane w obecności wszystkich oferentów i wszyscy wiedzą za jaką cenę każdy z nich może wykonać usługę. Jeżeli ustalono że wygrywa firma która wykona usługę za najniższą cenę to tak będzie. Proste jak budowa cepa. Ale oczywiście wszędzie możemy doszukiwać się podstępów. Jeśli ktoś chce wiedzieć więcej niż zostaje opublikowane, istnieje coś takiego jak prawo do informacji publicznej.

     Odpowiedz
 • 20 lutego 2013 o 14:44
  Permalink

  no ok, weżmy np 50 rodzin 6 osobowych w wiż, i 50 w r, tartak, różnica 750zl za miesiac, a opłate weżmy z górka za km autem cieżarowym 4zl, wiec liczac to w obie dodajmy 20km, daje to nam 80zl więcej.

  Odpowiedz
 • 21 lutego 2013 o 07:53
  Permalink

  Dlatego podałem, że najbliżej Suwałki bo wszystkie śmieci (sortowane i niesortowane) z Wiżajn z Rutki i z innych gmin będą tam wożone, bliżej nie ma żadnego zakładu, który je przerobi – mogą być nawet wożone jeszcze dalej w kraj a to większe koszty. Wiżajny mają najdalej to i koszty są największe, chyba proste? Na cenę tych śmieci ma wpływ na pewno transport ale też i inne rzeczy jak wcześniej napisałem. Zapytajcie radnych oni ustalali te sumy to wiedzą czemu wyszło tak drogo. Pan Heniek ma trochę racji z tym liczeniem transportu ale nie liczy się od pojemnika a od całego transportu i małych i dużych. Narzekacie, że tak drogo a nikt nie powie o Rutce bo tam dla gospodarstwa z 1 osobą dla sortowanych jest 15zł a u nas 9zł dla 3 osób jest 30zł a u nas 26zł. a za sortowane dla 6 osób jest tyle samo co u nas 45zł.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Błąd bazy danych WordPressa: [INSERT, UPDATE command denied to user 'wizajnyinfo'@'10.254.34.135' for table 'wp_options']
INSERT INTO `wp_options` (`option_name`, `option_value`, `autoload`) VALUES ('_transient_timeout_2__974818834', '1563832911', 'no') ON DUPLICATE KEY UPDATE `option_name` = VALUES(`option_name`), `option_value` = VALUES(`option_value`), `autoload` = VALUES(`autoload`)

Błąd bazy danych WordPressa: [INSERT, UPDATE command denied to user 'wizajnyinfo'@'10.254.34.135' for table 'wp_options']
INSERT INTO `wp_options` (`option_name`, `option_value`, `autoload`) VALUES ('_transient_2__974818834', '{\"photocrati-ajax#ajax.min.js||https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/mu-plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag\":\"https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/ajax\\/static\\/ajax.min.js\",\"photocrati-nextgen_admin#gritter\\/gritter.min.js||https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/mu-plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag\":\"https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_admin\\/static\\/gritter\\/gritter.min.js\",\"photocrati-nextgen_admin#gritter\\/css\\/gritter.css||https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/mu-plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag\":\"https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_admin\\/static\\/gritter\\/css\\/gritter.min.css\",\"photocrati-nextgen_admin#ngg_progressbar.js||https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/mu-plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag\":\"https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_admin\\/static\\/ngg_progressbar.min.js\",\"photocrati-nextgen_admin#ngg_progressbar.css||https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/mu-plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag\":\"https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_admin\\/static\\/ngg_progressbar.min.css\",\"photocrati-nextgen_admin#select2\\/select2.css||https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/mu-plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag\":\"https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_admin\\/static\\/select2\\/select2.min.css\",\"photocrati-nextgen_admin#select2\\/select2.js||https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/mu-plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag\":\"https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_admin\\/static\\/select2\\/select2.min.js\",\"photocrati-nextgen_admin#jquery.nextgen_radio_toggle.js||https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/mu-plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag\":\"https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_admin\\/static\\/jquery.nextgen_radio_toggle.min.js\",\"photocrati-nextgen_admin#jquery-ui\\/jquery-ui-1.10.4.custom.css||https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/mu-plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag\":\"https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_admin\\/static\\/jquery-ui\\/jquery-ui-1.10.4.custom.min.css\",\"photocrati-nextgen_admin#nextgen_admin_page.css||https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/mu-plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag\":\"https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_admin\\/static\\/nextgen_admin_page.min.css\",\"photocrati-nextgen_admin#nextgen_admin_page.js||https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/mu-plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag\":\"https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_admin\\/static\\/nextgen_admin_page.min.js\",\"photocrati-frame_communication#frame_event_publisher.js||https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/mu-plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag\":\"https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/frame_communication\\/static\\/frame_event_publisher.min.js\",\"photocrati-nextgen_gallery_display#nextgen_gallery_display_settings.js||https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/mu-plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag\":\"https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_gallery_display\\/static\\/nextgen_gallery_display_settings.min.js\",\"photocrati-nextgen_gallery_display#nextgen_gallery_display_settings.css||https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/mu-plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag\":\"https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_gallery_display\\/static\\/nextgen_gallery_display_settings.min.css\",\"photocrati-nextgen_gallery_display#nextgen_gallery_related_images.css||https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/mu-plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag\":\"https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_gallery_display\\/static\\/nextgen_gallery_related_images.min.css\",\"photocrati-nextgen_gallery_display#common.js||https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/mu-plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag\":\"https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_gallery_display\\/static\\/common.min.js\",\"photocrati-nextgen_gallery_display#trigger_buttons.css||https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/mu-plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag\":\"https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_gallery_display\\/static\\/trigger_buttons.min.css\",\"photocrati-nextgen_gallery_display#jquery.waitforimages.js||https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/mu-plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag\":\"https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_gallery_display\\/static\\/jquery.waitforimages.min.js\"}', 'no') ON DUPLICATE KEY UPDATE `option_name` = VALUES(`option_name`), `option_value` = VALUES(`option_value`), `autoload` = VALUES(`autoload`)

Błąd bazy danych WordPressa: [UPDATE command denied to user 'wizajnyinfo'@'10.254.34.135' for table 'wp_options']
UPDATE `wp_options` SET `option_value` = '1563832911' WHERE `option_name` = '_transient_timeout_2__536483053'

Błąd bazy danych WordPressa: [UPDATE command denied to user 'wizajnyinfo'@'10.254.34.135' for table 'wp_options']
UPDATE `wp_options` SET `option_value` = '{\"photocrati-ajax#ajax.min.js|0\":\"\\/home\\/wizajnyinfo\\/ftp\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/ajax\\/static\\/ajax.min.js\",\"photocrati-nextgen_admin#gritter\\/gritter.min.js|0\":\"\\/home\\/wizajnyinfo\\/ftp\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_admin\\/static\\/gritter\\/gritter.min.js\",\"photocrati-nextgen_admin#gritter\\/css\\/gritter.css|0\":\"\\/home\\/wizajnyinfo\\/ftp\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_admin\\/static\\/gritter\\/css\\/gritter.min.css\",\"photocrati-nextgen_admin#ngg_progressbar.js|0\":\"\\/home\\/wizajnyinfo\\/ftp\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_admin\\/static\\/ngg_progressbar.min.js\",\"photocrati-nextgen_admin#ngg_progressbar.css|0\":\"\\/home\\/wizajnyinfo\\/ftp\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_admin\\/static\\/ngg_progressbar.min.css\",\"photocrati-nextgen_admin#select2\\/select2.css|0\":\"\\/home\\/wizajnyinfo\\/ftp\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_admin\\/static\\/select2\\/select2.min.css\",\"photocrati-nextgen_admin#select2\\/select2.js|0\":\"\\/home\\/wizajnyinfo\\/ftp\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_admin\\/static\\/select2\\/select2.min.js\",\"photocrati-nextgen_admin#jquery.nextgen_radio_toggle.js|0\":\"\\/home\\/wizajnyinfo\\/ftp\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_admin\\/static\\/jquery.nextgen_radio_toggle.min.js\",\"photocrati-nextgen_admin#jquery-ui\\/jquery-ui-1.10.4.custom.css|0\":\"\\/home\\/wizajnyinfo\\/ftp\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_admin\\/static\\/jquery-ui\\/jquery-ui-1.10.4.custom.min.css\",\"photocrati-nextgen_admin#nextgen_admin_page.css|0\":\"\\/home\\/wizajnyinfo\\/ftp\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_admin\\/static\\/nextgen_admin_page.min.css\",\"photocrati-nextgen_admin#nextgen_admin_page.js|0\":\"\\/home\\/wizajnyinfo\\/ftp\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_admin\\/static\\/nextgen_admin_page.min.js\",\"photocrati-frame_communication#frame_event_publisher.js|0\":\"\\/home\\/wizajnyinfo\\/ftp\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/frame_communication\\/static\\/frame_event_publisher.min.js\",\"photocrati-nextgen_gallery_display#nextgen_gallery_display_settings.js|0\":\"\\/home\\/wizajnyinfo\\/ftp\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_gallery_display\\/static\\/nextgen_gallery_display_settings.min.js\",\"photocrati-nextgen_gallery_display#nextgen_gallery_display_settings.css|0\":\"\\/home\\/wizajnyinfo\\/ftp\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_gallery_display\\/static\\/nextgen_gallery_display_settings.min.css\",\"photocrati-nextgen_gallery_display#nextgen_gallery_related_images.css|0\":\"\\/home\\/wizajnyinfo\\/ftp\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_gallery_display\\/static\\/nextgen_gallery_related_images.min.css\",\"photocrati-nextgen_gallery_display#common.js|0\":\"\\/home\\/wizajnyinfo\\/ftp\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_gallery_display\\/static\\/common.min.js\",\"photocrati-nextgen_gallery_display#trigger_buttons.css|0\":\"\\/home\\/wizajnyinfo\\/ftp\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_gallery_display\\/static\\/trigger_buttons.min.css\",\"photocrati-nextgen_gallery_display#jquery.waitforimages.js|0\":\"\\/home\\/wizajnyinfo\\/ftp\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_gallery_display\\/static\\/jquery.waitforimages.min.js\"}' WHERE `option_name` = '_transient_2__536483053'