„Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski”

„Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski”

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

     Młodzieży z Publicznego Gimnazjum im. Korpusu Ochrony Pogranicza z Wiżajnach zajęła drużynowo i indywidualnie pierwsze miejsce w finale wojewódzkim XII edycji ogólnopolskiego konkursu „Poznajemy parki krajobrazowe Polski”.

Konkurs odbył się 4 kwietnia 2013 roku w Bibliotece Publicznej w Jeleniewie  Przystąpiły do niego trzy czteroosobowe drużyny reprezentujące poszczególne parki krajobrazowe Podlasia, wśród nich drużyna z Publicznego Gimnazjum im. Korpusu Ochrony Pogranicza w Wiżajnach reprezentująca Suwalski Park Krajobrazowy.

 Drużyny te zostały wyłonione w wyniku przeprowadzenia wcześniejszych eliminacji spośród 153 uczniów z 13 szkół gimnazjalnych naszego województwa.

Zwycięską drużyną z Publicznego Gimnazjum w Wiżajnach w składzie: Katarzyna Dycz, Ewelina Bokuniewicz, Edyta Kamińska i Urszula Szczypiń, będzie reprezentować nasze województwo na finale ogólnopolskim 21 maja 2013 roku w Przysieku koło Torunia (województwo kujawsko-pomorskie). Najwyższy indywidualny wynik w konkursie osiągnęła Edyta Kamińska-również z Wiżajn.

Szczegóły:

http://www.spk.org.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=195:sukces-gimnazjalistek-z-wiajn&catid=2:aktualnosci&Itemid=7

źródłoi zdjęcie:  http://www.spk.org.pl,

Podziel się na:
  • Print
  • Facebook
  • Mixx
  • Google Bookmarks
  • Blogplay

One Response to „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski”

  1. Ela napisał(a):

    Gratuluję !!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*