„Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski”

     Młodzieży z Publicznego Gimnazjum im. Korpusu Ochrony Pogranicza z Wiżajnach zajęła drużynowo i indywidualnie pierwsze miejsce w finale wojewódzkim XII edycji ogólnopolskiego konkursu „Poznajemy parki krajobrazowe Polski”.

Konkurs odbył się 4 kwietnia 2013 roku w Bibliotece Publicznej w Jeleniewie  Przystąpiły do niego trzy czteroosobowe drużyny reprezentujące poszczególne parki krajobrazowe Podlasia, wśród nich drużyna z Publicznego Gimnazjum im. Korpusu Ochrony Pogranicza w Wiżajnach reprezentująca Suwalski Park Krajobrazowy.

 Drużyny te zostały wyłonione w wyniku przeprowadzenia wcześniejszych eliminacji spośród 153 uczniów z 13 szkół gimnazjalnych naszego województwa.

Zwycięską drużyną z Publicznego Gimnazjum w Wiżajnach w składzie: Katarzyna Dycz, Ewelina Bokuniewicz, Edyta Kamińska i Urszula Szczypiń, będzie reprezentować nasze województwo na finale ogólnopolskim 21 maja 2013 roku w Przysieku koło Torunia (województwo kujawsko-pomorskie). Najwyższy indywidualny wynik w konkursie osiągnęła Edyta Kamińska-również z Wiżajn.

Szczegóły:

http://www.spk.org.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=195:sukces-gimnazjalistek-z-wiajn&catid=2:aktualnosci&Itemid=7

źródłoi zdjęcie:  http://www.spk.org.pl,

Podziel się na:
  • Print
  • Facebook
  • Mixx
  • Google Bookmarks
  • Blogplay

One Response to „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski”

  1. Ela napisał(a):

    Gratuluję !!!

Dodaj komentarz