Błąd bazy danych WordPressa: [INSERT, UPDATE command denied to user 'wizajnyinfo'@'10.254.34.158' for table 'wp_options']
INSERT INTO `wp_options` (`option_name`, `option_value`, `autoload`) VALUES ('_transient_doing_cron', '1556006662.4951989650726318359375', 'yes') ON DUPLICATE KEY UPDATE `option_name` = VALUES(`option_name`), `option_value` = VALUES(`option_value`), `autoload` = VALUES(`autoload`)

Błąd bazy danych WordPressa: [INSERT command denied to user 'wizajnyinfo'@'10.254.34.158' for table 'wp_statpress']
INSERT INTO wp_statpress( date, time, ip, urlrequested, agent, referrer, search, nation, os, browser, searchengine, spider, feed, user, timestamp ) VALUES ( '20190423', '08:04:23', '3.95.23.35', 'p=454', 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', '','', 'en-us', '', '', '', 'CCBot', '', '', '2019-04-23 08:04:23' )

Expose Pana Wójta Laskowskiego z komentarzem

Expose Pana Wójta Laskowskiego z komentarzem


Notice: Undefined index: Print in /home/wizajnyinfo/ftp/wp-content/plugins/sociable-polska-edycja/sociable.php on line 928

Ponieważ ostatnio pojawiły się w terenie dwie ciekawe listy: jedna z osiągnięciami Pana Wójta, druga z planami na ten rok i chyba dlatego przyjęła się już nazwa „expose”, a ponieważ trafiają tylko do niektórych osób, więc my nie takie chłopy i postanowiliśmy pomóc Panu Wójtowi rozpropagować te materiały dla szerszego grona obywateli.   Ba!   Postanowiliśmy nawet zaopatrzyć teksty w komentarze, żeby przekaz był bardziej wyrazisty i zrozumiały.

Lista pierwsza:

Na samym początku rzuca się w oczy samouwielbienie Pana Wójta dla własnej osoby. Naszym zdaniem tytuł jest co nieco „feee…”,  bo nie oddaje prawdy o tym , że wszystkie te „wykonane prace Wójta”  dokonały się wysiłkiem całego społeczeństwa Gminy Wiżajny. Pan Laskowski w tym czasie jest dla niektórych szefem, dla niektórych kierownikiem , a dla niektórych po prostu Wójtem i swój udział w tym wszystkim ma z pewnością. Zawsze uważaliśmy, że za „wójtowania” Pana Laskowskiego wydarzyło się sporo w naszej gminie, ale nie oznacza to tylko i wyłącznie jego zasługi, bo sukces należy do wielu, a właściwie do wszystkich obywateli. Były też i porażki, ale kto chciałby o tym mówić, kiedy „przepuszczono przez palec” nieruchomości po byłej Straży Granicznej lub pozwolono na odejście czterech wsi do sąsiedniej gminy w sposób budzący wiele kontrowersji.

Można byłoby jeszcze się „czepiać” różnych rzeczy np:

  • Dlaczego nowy autobus szkolny zakupiono w 100% za środki własne (blisko pół miliona złotych)?
  • Dlaczego do projektu wodociągu Wiżajny-Sudawskie dołączono „tylnymi drzwiami” w tajemnicy przed chociażby gminnymi radnymi i to na tak zwany „krzywy ryj” nitkę wodociągu w kierunku posiadłości Pana Wójta i Jego dwóch sąsiadów? Radni na prawdę nie mają nic przeciwko temu, tylko chcą, żeby odbyło się to na ustalonych zasadach, jednakowych dla wszystkich. Skoro mieszkańcy Sudawskich partycypują w kosztach projektu na znanych zasadach, to nie ma powodu udzielania „bonusów” dla innych uczestników przedsięwzięcia. A może są, tylko nie są nam znane?
  • Przy punkcie dotyczącym rewitalizacji parku gminnego, na miejscu Pana Wójta przemilczelibyśmy fakt umieszczenia na pomniku tablicy z kontrowersyjnym napisem „Mieszkańcy i Wójt Gminy Wiżajny mgr. Józef Laskowski – 11 listopada 2011 r.”. Treść napisu jest przybliżona, bo zbyt szybko tablica „zniknęła” z pomnika i nie zdążyliśmy dokładnie zapamiętać.
  • Jeśli chodzi o remonty dróg, to faktycznie sporo ich zrobiliśmy jako tak zwane „klęskowe”. Teraz należałoby się im przyjrzeć (szczególnie odcinkowi w okolicy Hańczy) i zadbać o poprawki dopóki jest na to gwarancji wykonawcy. Niektórzy jeszcze zastanawiają się, gdzie te „30 mostów” wymieniono i „wyremontowano-50- km dróg”, ale to zależy, kto i jak liczy.

Przejdźmy do listy drugiej:

Tym razem tytuł jest cokolwiek zbieżny z prawdą, gdyż w planowaniu i obiecywaniu Pan Wójt jest mistrzem, gorzej z zapewnianiem środków na realizację, ale to żaden problem, bo zawsze można powiedzieć „Chciałem zrobić , ale Rada nie dała pieniędzy”.

Rada Gminy faktycznie nie uchwaliła środków na niektóre nowe inwestycje, bo proszę zwrócić uwagę, że środki takowe miałyby pochodzić z kredytu , którego udziela bank.

W dzisiejszych czasach już prawie każdy zetknął się osobiście z taką instytucją, jak bank i wie, że kredyty i pożyczki są udzielane w/g pewnych zasad.

Czy Pan Wójt pofatygował się i zadał sobie trud, aby przeanalizować budżet i sytuację finansową gminy? Chyba nie, bo gdyby to zrobił, to by wiedział, iż ciężko jest z tą naszą zdolnością kredytową.

Inna sprawa, że wydaje się, iż Pan Wójt niezbyt „kumaty” w tych sprawach i może stąd cały problem. Nie zawsze „chcieć” oznacza „móc”  Panie Wójcie!

Jeśli chodzi o inwestycję GOK-OSP, to faktycznie powstanie duży i okazały budynek, ale my już dawno przestaliśmy uważać tę inwestycję za wielki sukces samorządu. Wszystko poszło nie tak jak powinno, winnych na razie brak. Miało kosztować 1.370.459 z terminem realizacji do końca września ubiegłego roku, po przetargu wyszło nie całe 900 tys., ktoś zapomniał zrobić badania geologiczne ze względu na podmokły teren -choć projekt w „biurku Wójta” leżał 2 lub 3 lata, teraz znów ma kosztować 1.232.449 , dofinansowanie z UE miało być 319.303 będzie 214.124. Być może jest to uproszczone myślenie i liczenie, ale gospodarz, czyli Wójt „dał tutaj nieco ciała” a my jako samorząd też musimy wziąć na siebie przynajmniej część  odpowiedzialności, bo to za naszym przyzwoleniem inwestycja ruszyła.

Inwestycja kończąca zaopatrzenie mieszkańców Gminy Wiżajny w wodę będzie zrealizowana, ale nie w 2012 roku. Przyczyna nie leży w „widzi mi się” radnych lecz w możliwościach finansowych Gminy. Zmieniają się „reguły gry” jeśli chodzi o kredytowanie się samorządów. Nikt nam nie pozwoli na zadłużanie się w nieskończoność, na wszystko przyjdzie czas. Koszt całego projektu to 1.700.000 zł przy 75% zwrocie kosztów kwalifikowanych.

O projekcie na nowy budynek Urzędu Gminy i jego realizacji była mowa już nie raz i nie dwa. Jeżeli ta czy następna Rada Gminy zdecyduje, że czas na taką inwestycję, to będzie też czas na jej przygotowanie. Takie decyzje, gdzie chodzi o milionowe wydatki, nie zapadają z dnia na dzień ani z miesiąca na miesiąc. Póki co Radni proponują pójście w kierunku zdecydowanego poprawienia stanu dróg w terenie i ulic oraz chodników w samych Wiżajnach.

Remont Ośrodku Zdrowia miałby kosztować ponad pół milina złotych pochodzących z kredytu. Póki co nie mamy takiej możliwości i trzeba z tym zaczekać. Cały ostatni rok Pan Wójt „karmił” radnych wizją tej inwestycji przy 80% zwrocie kosztów z UE w ramach jakiegoś bliżej nie określonego projektu transgranicznego . Kiedy przyszło co do czego, okazało się, że mamy to zrobić za „własne”, czyli pożyczone w 100%. Te 25 tys. zł nie przepadnie raczej w całości, bo projekt chyba się nie ulotni, a wznowienie pozwoleń jest możliwe.

Oświetlenie Wiżajn i Oś. Wistuć będzie sfinansowane bez zbytniego angażowania „nowych” środków z budżetu. Mówiąc w skrócie-dotychczasowe oświetlenie zastąpiono oświetleniem energooszczędnym, które da określone oszczędności przy rachunkach za energię i właśnie przez najbliższe 8 lat będziemy dzielić się tymi oszczędnościami z wykonanego nowego oświetlenia spłacając się w t ten sposób – koszt ponad 134 tys. zł.

Pomieszczenia pod przedszkole sfinansujemy w 100% z kredytu-ponad 155 tys. Udział środków unijnych dotyczyć będzie kosztów funkcjonowania przedszkola przez pierwszy rok działalności (od nowego roku szkolnego).

Doposażenie świetlicy gminnej po jej otwarciu będzie niezbędna. Projekt za 15 375 zł przy 8.750 zł zwrotu z UE.

Jeżeli chodzi o zakup nowego wozu strażackiego, to proponowałbym, aby Pan Wójt nie firmował tego swoim nazwiskiem, bo może to zaszkodzić strażakom w osiąganiu zamierzonego celu. Tym bardziej, że pańskiej zasługi w tym przedsięwzięciu to akurat chyba nie ma żadnej. Proszę pozwolić zebrać laury, przy szczęśliwym obrocie sprawy, faktycznym autorom i realizatorom pomysłu. Samorząd ze swej strony powinien zrobić wszystko, aby pomóc w tej sprawie.

Mam nadzieję, że po tej analizie uzyskaliśmy pełniejszy obraz tego, co było i co ma nastąpić w/g Pana Wójta Józefa Laskowskiego. Rzucanie hasłami „pod publikę” ma na celu wybielenie wójtowej osoby, a oczernienie Rady Gminy.

Czy byłoby możliwe i logiczne, aby prawie cała Rada mając możliwości zabraniałaby Panu Wójtowi realizacji proponowanych przedsięwzięć, które niezaprzeczalnie są potrzebne, ale ” tak krawiec kraje, jak mu materii staje „.

                                                                                                                        Pozdrawiamy.

P.S

Jeżeli trzeba pomóc w kolportażu tych ulotek Pana Wójta, to służymy pomocą, bo do dnia referendum zamierzamy odwiedzić każdy dom, więc nie ma problemu.

Podziel się na:
  • Print
  • Facebook
  • Mixx
  • Google Bookmarks
  • Blogplay

Błąd bazy danych WordPressa: [INSERT, UPDATE command denied to user 'wizajnyinfo'@'10.254.34.158' for table 'wp_options']
INSERT INTO `wp_options` (`option_name`, `option_value`, `autoload`) VALUES ('_transient_timeout_2__974818834', '1556008463', 'no') ON DUPLICATE KEY UPDATE `option_name` = VALUES(`option_name`), `option_value` = VALUES(`option_value`), `autoload` = VALUES(`autoload`)

Błąd bazy danych WordPressa: [INSERT, UPDATE command denied to user 'wizajnyinfo'@'10.254.34.158' for table 'wp_options']
INSERT INTO `wp_options` (`option_name`, `option_value`, `autoload`) VALUES ('_transient_2__974818834', '{\"photocrati-ajax#ajax.min.js||https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/mu-plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag\":\"https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/ajax\\/static\\/ajax.min.js\",\"photocrati-nextgen_admin#gritter\\/gritter.min.js||https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/mu-plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag\":\"https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_admin\\/static\\/gritter\\/gritter.min.js\",\"photocrati-nextgen_admin#gritter\\/css\\/gritter.css||https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/mu-plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag\":\"https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_admin\\/static\\/gritter\\/css\\/gritter.min.css\",\"photocrati-nextgen_admin#ngg_progressbar.js||https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/mu-plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag\":\"https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_admin\\/static\\/ngg_progressbar.min.js\",\"photocrati-nextgen_admin#ngg_progressbar.css||https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/mu-plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag\":\"https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_admin\\/static\\/ngg_progressbar.min.css\",\"photocrati-nextgen_admin#select2\\/select2.css||https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/mu-plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag\":\"https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_admin\\/static\\/select2\\/select2.min.css\",\"photocrati-nextgen_admin#select2\\/select2.js||https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/mu-plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag\":\"https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_admin\\/static\\/select2\\/select2.min.js\",\"photocrati-nextgen_admin#jquery.nextgen_radio_toggle.js||https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/mu-plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag\":\"https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_admin\\/static\\/jquery.nextgen_radio_toggle.min.js\",\"photocrati-nextgen_admin#jquery-ui\\/jquery-ui-1.10.4.custom.css||https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/mu-plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag\":\"https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_admin\\/static\\/jquery-ui\\/jquery-ui-1.10.4.custom.min.css\",\"photocrati-nextgen_admin#nextgen_admin_page.css||https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/mu-plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag\":\"https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_admin\\/static\\/nextgen_admin_page.min.css\",\"photocrati-nextgen_admin#nextgen_admin_page.js||https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/mu-plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag\":\"https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_admin\\/static\\/nextgen_admin_page.min.js\",\"photocrati-frame_communication#frame_event_publisher.js||https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/mu-plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag\":\"https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/frame_communication\\/static\\/frame_event_publisher.min.js\",\"photocrati-nextgen_gallery_display#nextgen_gallery_display_settings.js||https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/mu-plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag\":\"https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_gallery_display\\/static\\/nextgen_gallery_display_settings.min.js\",\"photocrati-nextgen_gallery_display#nextgen_gallery_display_settings.css||https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/mu-plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag\":\"https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_gallery_display\\/static\\/nextgen_gallery_display_settings.min.css\",\"photocrati-nextgen_gallery_display#nextgen_gallery_related_images.css||https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/mu-plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag\":\"https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_gallery_display\\/static\\/nextgen_gallery_related_images.min.css\",\"photocrati-nextgen_gallery_display#common.js||https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/mu-plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag\":\"https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_gallery_display\\/static\\/common.min.js\",\"photocrati-nextgen_gallery_display#trigger_buttons.css||https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/mu-plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag\":\"https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_gallery_display\\/static\\/trigger_buttons.min.css\",\"photocrati-nextgen_gallery_display#jquery.waitforimages.js||https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/mu-plugins|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag|https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/themes\\/colormag\":\"https:\\/\\/wizajnyinfo.pl\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_gallery_display\\/static\\/jquery.waitforimages.min.js\"}', 'no') ON DUPLICATE KEY UPDATE `option_name` = VALUES(`option_name`), `option_value` = VALUES(`option_value`), `autoload` = VALUES(`autoload`)

Błąd bazy danych WordPressa: [UPDATE command denied to user 'wizajnyinfo'@'10.254.34.158' for table 'wp_options']
UPDATE `wp_options` SET `option_value` = '1556008463' WHERE `option_name` = '_transient_timeout_2__536483053'

Błąd bazy danych WordPressa: [UPDATE command denied to user 'wizajnyinfo'@'10.254.34.158' for table 'wp_options']
UPDATE `wp_options` SET `option_value` = '{\"photocrati-ajax#ajax.min.js|0\":\"\\/home\\/wizajnyinfo\\/ftp\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/ajax\\/static\\/ajax.min.js\",\"photocrati-nextgen_admin#gritter\\/gritter.min.js|0\":\"\\/home\\/wizajnyinfo\\/ftp\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_admin\\/static\\/gritter\\/gritter.min.js\",\"photocrati-nextgen_admin#gritter\\/css\\/gritter.css|0\":\"\\/home\\/wizajnyinfo\\/ftp\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_admin\\/static\\/gritter\\/css\\/gritter.min.css\",\"photocrati-nextgen_admin#ngg_progressbar.js|0\":\"\\/home\\/wizajnyinfo\\/ftp\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_admin\\/static\\/ngg_progressbar.min.js\",\"photocrati-nextgen_admin#ngg_progressbar.css|0\":\"\\/home\\/wizajnyinfo\\/ftp\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_admin\\/static\\/ngg_progressbar.min.css\",\"photocrati-nextgen_admin#select2\\/select2.css|0\":\"\\/home\\/wizajnyinfo\\/ftp\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_admin\\/static\\/select2\\/select2.min.css\",\"photocrati-nextgen_admin#select2\\/select2.js|0\":\"\\/home\\/wizajnyinfo\\/ftp\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_admin\\/static\\/select2\\/select2.min.js\",\"photocrati-nextgen_admin#jquery.nextgen_radio_toggle.js|0\":\"\\/home\\/wizajnyinfo\\/ftp\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_admin\\/static\\/jquery.nextgen_radio_toggle.min.js\",\"photocrati-nextgen_admin#jquery-ui\\/jquery-ui-1.10.4.custom.css|0\":\"\\/home\\/wizajnyinfo\\/ftp\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_admin\\/static\\/jquery-ui\\/jquery-ui-1.10.4.custom.min.css\",\"photocrati-nextgen_admin#nextgen_admin_page.css|0\":\"\\/home\\/wizajnyinfo\\/ftp\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_admin\\/static\\/nextgen_admin_page.min.css\",\"photocrati-nextgen_admin#nextgen_admin_page.js|0\":\"\\/home\\/wizajnyinfo\\/ftp\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_admin\\/static\\/nextgen_admin_page.min.js\",\"photocrati-frame_communication#frame_event_publisher.js|0\":\"\\/home\\/wizajnyinfo\\/ftp\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/frame_communication\\/static\\/frame_event_publisher.min.js\",\"photocrati-nextgen_gallery_display#nextgen_gallery_display_settings.js|0\":\"\\/home\\/wizajnyinfo\\/ftp\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_gallery_display\\/static\\/nextgen_gallery_display_settings.min.js\",\"photocrati-nextgen_gallery_display#nextgen_gallery_display_settings.css|0\":\"\\/home\\/wizajnyinfo\\/ftp\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_gallery_display\\/static\\/nextgen_gallery_display_settings.min.css\",\"photocrati-nextgen_gallery_display#nextgen_gallery_related_images.css|0\":\"\\/home\\/wizajnyinfo\\/ftp\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_gallery_display\\/static\\/nextgen_gallery_related_images.min.css\",\"photocrati-nextgen_gallery_display#common.js|0\":\"\\/home\\/wizajnyinfo\\/ftp\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_gallery_display\\/static\\/common.min.js\",\"photocrati-nextgen_gallery_display#trigger_buttons.css|0\":\"\\/home\\/wizajnyinfo\\/ftp\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_gallery_display\\/static\\/trigger_buttons.min.css\",\"photocrati-nextgen_gallery_display#jquery.waitforimages.js|0\":\"\\/home\\/wizajnyinfo\\/ftp\\/wp-content\\/plugins\\/nextgen-gallery\\/products\\/photocrati_nextgen\\/modules\\/nextgen_gallery_display\\/static\\/jquery.waitforimages.min.js\"}' WHERE `option_name` = '_transient_2__536483053'